Robert N. - zpěvák, model, herec -- oficiální web


  *** 20. 6. 2017 vyšly v distribuci Supraphonu nová vinylová LP deska Roberta N. - Hej, pane diskžokej a raritní vinyl singl Robert N. & Tanja – Nebezpečná hra / Obyčejnej svět. K zakoupení zde... ***  

         
         

-------------------------------------------------------------------------------

*** Křest nového dvojCD Roberta N. - Duety ***

Zde se můžete podívat na video z vystoupení s Evou Skalickou v pořadu Rozpravka vianoc 2008   Info

Zde se můžete podívat na video z natáčení klipu s Davidem Mattiolim na Kanárských ostrovech


První dvojalbum Roberta N.! CD Duety vyšlo 15. prosince 2008!!!

Na prvním disku je 18 duetů a na druhém disku naleznete 15 dance remixů nejen pro diskotéky a navíc 3 bonusy!
Pokud si 2CD objednáte na našem mejlu (viz. Kontakty), tak za dvojalbum Roberta N. Duety s 36 písněmi, nyní zaplatíte speciální cenu - pouhých 199,- Kč. A jako bonus Vám CD Robert i podepíše (případně napíše i věnování, když nám napíšete, na jaké jméno má být věnování napsáno) a přiložíme i několik různých podepsaných Robertových podpiskaret.
Stále si také můžete objednat i Robertovo předchozí CD nazvané The Best of Robert N., které přináší 23 písní, jenž natočil v letech 2002 až 2007. Pokud napíšete, zašleme Vám CD i s Robertovým podpisem či věnováním (když uvedete, na jaké jméno má být věnování napsáno). Speciální cena CD The Best Of Robert N. je 149,- Kč. Jako bonus Vám k CD přibalíme i několik Robertových podepsaných podpiskaret. :o)
CD zasíláme obratem na dobírku!!! Poštovné dle platných tarifů České pošty, balné zdarma.


Eva Skalická a Robert N.


Od září 2008 jsme rozjeli spolupráci se zpěvačkou Evou Skalickou, se kterou budeme vystupovat jako duo Eva Skalická a Robert N.. Program našich vystoupení se skládá nejen z cover verzí hitů 70. a 80. let, ale i z novinkových písní a mimo duetů se v něm oba představíme i se svými sólovými písněmi. Vystoupení je vhodné pro všechny typy společenských, kulturních a sportovních akcí, diskotéky. Vytvořili jsme i zvláštní program pro děti, pro které děláme soutěže či karaoke.

Objednávky pro pořadatele: info@agenturajupiter.cz
web Evy Skalické: www.evaskalicka.cz

Psalo se - Eva a Vašek mají konkurenci         (Offline verze)
NewTrio
Duo Nancy & Robert
*** REPERTOÁROVÝ LIST ***Jakékoliv šíření a použití všech snímků a dat, obsažených na těchto stránkách v elektronické, tištěné či jiné podobě bez písemného souhlasu Roberta N. je zakázáno.


--------------------------------------------------------------------------------

NAVRCHOLU.cz